Tento web využívá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Změna času příjezdů do domova mládeže

Vážení žáci, studenti a rodiče,

od 25. dubna 2021 opět otevíráme domov mládeže.

Pozor! Změna času příjezdů!

Prosím, dejte svému skupinovému vychovateli nejpozději 1 den předem, že do DM dorazíte a zda budete mít vlastní potvrzení testu.

Příjezdy v neděli + testování:

Příjezdy 16:30 – 19:00 (z důvodu odesílání výsledků testů)

Pokud žák/student nestíhá dorazit do 19hod., musí přijet s potvrzením o negativním výsledku z odborného pracoviště starým max. 48. hod nebo přijet v pondělí po výuce s potvrzením o negativním výsledku testu ze školy a toto potvrzení při příchodu do DM předložit.

Příjezdy v týdnu + testování:

Příjezdy do 18hod. (z důvodu odesílání výsledků testů)

Pokud žák/student nestíhá dorazit do 18. hod., musí přijet s potvrzením o negativním výsledku z odborného pracoviště nebo přijet po výuce s potvrzením o negativním výsledku testu ze školy a toto potvrzení při příchodu do DM předložit.

Dle nařízení MŠMT je přítomnost ve školských zařízeních podmíněna účastí žáků a zaměstnanců na testování. To znamená, že v DM nesmí být nikdo (žáci, zaměstnanci, návštěvy), kdo nemá potvrzení o negativním výsledku antigenního nebo PCR testu.

NETESTUJÍ se žáci, kteří v posledních 90 dnech prodělali covid a přivezou potvrzení od lékaře.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na návrat našich studentů!