Tento web využívá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Objekt Dittrichova

Informace o ubytování

DM Dittrichova

DM Dittrichova ubytovává ve svých prostorách pouze dívky. K dispozici jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje se společným sociální zařízením vždy jen pro 2 pokoje.

Ubytované studentky mohou využívat společenskou místnost s kuchyňkou (sporák, mikrovlnná trouba a topinkovač) a televizi v přízemí. Lednice a varné konvice jsou pak umístěny v každém patře. K dispozici jsou dvě hudebny, event. výtvarný ateliér, dále knihovna a počítače s připojením k internetu, jednak v počítačové místnosti i v každém patře.


Stravování

Stravování je zajištěno v našem vlastním stravovacím provozu. DM má svoji vlastní kuchyň s jídelnou.
Nabízíme snídani, oběd a večeři. Večeři a oběd je možné volit z více druhů jídel. Jídelníček je dán 14 dní předem. Volba stravování probíhá elektronicky. Přihlášení a odhlášení jídla je nutno provést do 8,00 hod. dva pracovní dny předem.

Kde nás najdete?

DM Dittrichova je v samém centru Prahy v blízkosti Tančícího domu a oblíbené Náplavky. Okolí DM Dittrichova nabízí všechny výhody centra: množství restaurací, kaváren, divadel, parků i obchodů.
V blízkosti několika zastávek MHD:

Kolik to stojí?

Podrobný rozpis cen za ubytování, včetně služeb a stravování naleznete na stránce ceník.


Jak se ubytovat?

Rozhodli jste se pro ubytování v našem domově mládeže? Nyní bude nutné vyplnit elektornickou přihlášku. Na základě této přihlášky Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám další potřebné informace.

Ještě nejste rozhodnuti?

Domluvte si osobní návštěvu u nás. Ukážeme Vám celý náš objekt včetně pokojů a jejich vybavení.
Přihlášku pak můžete vyplnit a odevzdat přímo v Domově mládeže.

Telefonní číslo pro domluvení osobní návštěvy: 224 917 942