Tento web využívá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Informace k uzavření domova mládeže

Vážení rodiče, milí žáci a studenti,

s politováním vám musíme oznámit, že z nařízení Vlády ČR musíme od středy 14. 10. 2020 opět zcela uzavřít náš Domov mládeže.

Odjezdy momentálně ubytovaných žáků jsou umožněny do středy 14. 10. 2020 do 14hodin.

Pokud by si žáci a studenti potřebovali nezbytně vyzvednout ještě některé osobní věci, mají možnost ve středu 14. 10. a ve čtvrtek 15. 10. od 10h do 18hod. Z hygienických a organizačních důvodů, prosím, oznamte návštěvu DM na omluvenkový email předem.

Objednaná strava se všem plošně odhlásí od večeře 14. 10. 2020 do konce října 2020.

Prosím, sledujte naše webové stránky, facebook, instagram a Váš email pro případné nové informace z naší strany. Budeme operativně reagovat na nové informace a vývoj situace.

Pečlivě sledujeme jednání vlády ohledně znovuotevření škol a čekáme na informace, kdy a za jakých podmínek budeme moci opět otevřít DM a umožnit ubytování našim studentům. Pokud by došlo k dalším změnám, budeme na ně reagovat operativně a řešit uvážlivě.

V případě jakýchkoliv dotazů se v tuto dobu obracejte na hlavní vychovatelku Mgr. Silvii Vašíčkovou: vasickova@dmlovosicka.cz

Jsme tu pro Vás a doufáme, že se brzy opět uvidíme.

Kolektiv pedagogických pracovníků DM Lovosická


Vážení rodiče milí studenti,

závěrem bych vám ráda poděkovala za dosavadní spolupráci a respekt. Jsme na naše studenty hrdí, protože po dobu předešlých mimořádných opatření povětšinu pokynů dodržovali a ve velké většině se chovali zodpovědně a rozumně. Je to příjemné zjištění, že se umí chovat odpovědně a solidárně. Všichni společně jsme se velmi snažili. O to víc nás uzavření škol a školských zařízení mrzí. Cítíme velkou lítost, ale situaci musíme respektovat.

Přeji Vám všem a Vašim blízkým pevné zdraví a pevné nervy.

Lada Sojková,

ředitelka DM a ŠJ Lovosická a celý tým zaměstnanců DM