ÚvodCeníkChci se ubytovatPoradenstvíPovinné údajeDokumenty a formulářeAktivityFotoKontakty
Aktuality

Aktivity

1. 6. 2017

Informace - začátek školního roku 2017/2018...

Více zde.


21. 2. 2017

Ubytování VŠ studentů...

Více zde.


31. 1. 2017

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY...

Více zde.


11. 1. 2017

PŘIJÍMÁNÍ PŘIHLÁŠEK PRO UBYTOVÁNÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2017/2018 ZAČNE 1. BŘEZNA 2017 ...

Více zde.


Poděkování vedení domova mládeže...

Vychovatelky DM jménem studentů děkují vedení domova - především paní ředitelce Mgr. Ladě Sojkové - za vybudované zázemí domova mládeže, ve kterém se dobře pracuje a pohodlně bydlí.

Z aktuálního dotazníku, ve kterém studenti hodnotili kvalitu poskytovaných služeb v naší organizaci, vyplynulo, že díky výbornému materiálnímu zajištění, jsou zde ubytovaní studenti spokojeni.

Pohodlí jednotlivých pokojů zajišťuje vybavení kvalitním nábytkem.

          

      

 

Přípravu studentů na vyučování usnadňuje nejen počítačová místnost v přízemí budovy, ale také neustále využívané nové počítače v každé společenské místnosti.

 

                 

 

Nové vybavení těchto společenských místností: pohodlná sedací souprava, jídelní stůl a židle, televize s velkoplošnou obrazovkou, DVD přehrávač a kuchyňský kout vybaven lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, sporákem, poskytují studentům komfortní prostor k relaxaci i možnost přípravy nejen domácího jídla, ale i domácí pohody.

Odpočinek, pohodu a klid při knize najdou děvčata v nově vybavené knihovně.

           

 

    

 

Studenti velmi oceňují a denně využívají nově nadstandardně vybavenou tělocvičnu s dobře promyšlenou sestavou posilovacích strojů. Rádi hrají stolní tenis. Pravidelně cvičí v zrcadlové tělocvičně. Nejen studenti, ale i jejich rodiče, si uvědomují, jak dobrá je investice do zdravého způsobu života a váží si možnosti kvalitního sportovního vyžití přímo v budově DM.

    

Studenti a žáci ubytovaní v Domově mládeže Lovosická 42/439 a jejich vychovatelky děkují tímto paní ředitelce za výrazné zkvalitňování materiálního zajištění domova a za pohodový prostor pro bydlení a práci.

 

Děkujeme

ZpětArakis & Bellevillle 2006